Wyszukiwarka przejazdów busami i autokarami

Każdy wie, jak skomplikowanym procesem może być poszukiwanie w internecie odpowiedniego transportu busem lub autokarem. Często znalezienie dobrej oferty wymaga wiele czasu spędzonego na przeszukiwaniu internetu na różne sposoby. Stron internetowych przewoźników jest mnóstwo i często trudno jest się doszukać precyzyjnych informacji na temat danej oferty.

Te problemy znakomicie rozwiązuje nowa wyszukiwarka przejazdów busami i autokarami flotea.pl, na której zgromadzone zostały oferty kilkuset firm przewozowych.

Wyszukiwarka flotea.pl umożliwia znajdowanie ofert zarówno tradycyjnych – autokarowych pomiędzy przystankami, jak również przejazdów od drzwi do drzwi, czyli tzw. Door2Door. Przejazd od drzwi do drzwi, jak sama nazwa wskazuje polega na tym, że kierowca zabierze Cię z adresu i podwiezie Cię na adres jaki podasz podczas rezerwacji biletu.

Jak działa flotea.pl?

 

Wyszukiwarka przejazdów busami i autokarami

Flotea.pl jest wyszukiwarką przewozu osób i daje Ci możliwość przeglądania i porównywania ofert wielu przewoźników. Korzystając z flotea.pl najpierw w odpowiednich polach wpisz miejsce, z którego chcesz wyruszyć, a następnie miejsce docelowe. W kalendarzu zaznacz datę i godzinę przejazdu.

Dodatkowo w zaawansowanych opcjach wyszukiwania możesz określić cenę biletu, jaką chcesz zapłacić, liczbę wolnych miejsc, typ pojazdu – bus lub autokar oraz wyposażenie. Tu masz do wyboru wiele opcji takich, jak WiFi, toaleta, telewizja, fotelik dla dziecka itd..

Kiedy już określisz swoje parametry wyszukiwania, kliknij przycisk „Szukaj”, a wyszukiwarka znajdzie dla Ciebie najbardziej korzystne połączenia, dopasowane do Twojego zapytania, z dokładnymi informacjami na temat godziny wyjazdu i przyjazdu na miejsce, ceną biletu oraz firmą przewoźnika.

Zakup lub rezerwacja biletu online na flotea.pl

 

Po kliknięciu w przycisk „Szukaj” wyświetli się lista ofert dopasowanych do Twoich parametrów wyszukiwania. Możesz porównać ceny, zobaczyć, który przejazd jest oferowany Busem w trybie Door2Door, a który klasycznie Autobusem od przystanku do przystanku. Kiedy już zapoznasz się z ofertami, wybierz tą, która najbardziej Ci odpowiada.

Jeżeli wybierzesz przejazd w trybie Door2Door, na stronie z daną ofertą w prosty sposób określisz dokładne adresy wyjazdu i przyjazdu. Możesz to zrobić wpisując adresy w odpowiednich polach lub “łapiąc” i ustawiając znacznik na mapie. Po wpisaniu w zaledwie trzy pola swoich danych kontaktowych, takich jak numer telefonu i adres e-mail możesz z bezpośrednio skontaktować się przewoźnikiem telefonicznie, zarezerwować bilet lub dokonać zakupu biletu online pobrać bilet na swój smartfon lub po prostu wydrukować.

Ponadto flotea oferuje aplikację mobilną do wyszukiwania i zakupu lub rezerwacji przewozów.

Wyszukiwarka przejazdów busami i autokarami

Jeżeli zdecydujesz się na rezerwację przewozu, informacja o zamówieniu wraz z Twoimi danymi trafi na skrzynkę mailową wybranego przewoźnika, po czym przewoźnik osobiście do Ciebie oddzwoni lub potwierdzi twoją rezerwację e-mailem. Jeżeli wybierzesz opcję zakupu biletu online, w kolejnym kroku przejdziesz do strony płatności. Płatności obsługiwane są przez bezpieczny i znany system płatności PayU, który zapewnia błyskawiczne transakcje online za pomocą przelewu bankowego lub zapłaty kartą Mastercard lub Visa.

Wyszukiwarka przejazdów busami i autokarami

Najpopularniejsze kierunki przewozów Door to Door, jakie znajdziesz w wyszukiwarce flotea.pl to między innymi busy do Niemiec, busy do Holandii, busy do Austrii oraz busy do Danii. Również znajdziesz tanie bilety na przewozy Autobus do Niemiec, Autobus do Anglii, przewozy Autobusowe Niemcy – Polska, Autobusy Holandia – Polska, a także inne kierunki do wszystkich miast Europy.

Zobacz stronę Flotea.pl i wyszukaj przejazd, który Cię interesuje. Zobacz oferty wielu przewoźników przedstawianych w wyszukiwarce. Porównaj ceny i wybierz najlepszą ofertę dla siebie. Skorzystaj z opcji rezerwacji lub zakupu biletu.

Masz pytania? Nie wiesz jak wyczarterować jacht? Potrzebujesz pomocy? Napisz, a na pewno Ci doradzimy:)!

Twój email

Twój telefon

Temat

Twoja wiadomość