AQUATIC 25

Ten jacht to połączenie między komfortem a sportowym charakterem jednostki. Świetnie sprawdzi się dla tych, którzy bez wypoczynku wodnego nie wyobrażają sobie dobrze spędzonego czasu.…

Brak jachtów spełniających podane kryteria.

Ten jacht to połączenie między komfortem a sportowym charakterem jednostki. Świetnie sprawdzi się dla tych, którzy bez wypoczynku wodnego nie wyobrażają sobie dobrze spędzonego czasu.

Garść danych technicznych o jachcie Aquatic 25

Ten model to przykład na to, że jeśli chodzi o jachty, to znani konstruktorzy mają wiele propozycji łączących wygodę ze sportowym zacięciem modelu.…

…Jacht ten ma przepisową dla regat długość kadłuba 7,5 m przy szerokości maksymalnej do 288 cm. Łączna powierzchnia żagli w opcji standardowej to ok. 28m2, ale do jachtu dołączony może być również silnik przyczepny o mocy maksymalnej 5 KM. Kabina jest nadspodziewanie wysoka i liczy sobie 1,79 m, przy czym jest w stanie pomieścić nawet do ośmiu osób w całkiem komfortowych warunkach. Zanurzanie maksymalne osiągane przez jacht to 1,4 m, zaś minimalne – tylko 33 cm. Wewnątrz mieści się, zależnie od wybranej opcji zabudowy, sześć koi stałych i ewentualnie dwie rozkładane w mesie. Osobno znajduje się WC.

Aquatic 25 - dla kogo będzie odpowiedni?

Jacht ten ma dwojaki charakter – z jednej strony sprawdzi się jako spora, ale nadal mieszcząca się w sportowych właściwościach i warunkach jednostka sportowa. Z drugiej strony jest to jacht dość komfortowy, ze sporą powierzchnią użytkową wnętrza w porównaniu do jednostek o podobnej długości. sprawdzi się dla wszystkich, którym zależy na miłym, wygodnym spędzeniu czasu na sportowych rejsach.

Podobne: Focus 690 | Vistula Cruiser 30 | Twister 32 | Wave 58