BENETEAU CYCLADES 50.5

Cyclades 50.5 to jacht produkowany przez francuską stocznię Beneteau, wielokrotnie nagradzaną na międzynarodowych konkursach. Funkcjonalny, elegancki, pełen szyku i nuty francuskiego romantyzmu, podbija serca żeglarzy…

BENETEAU CYCLADES 50.5 2006 Dubrovnik

Liczba osób: max 12

Układ koi: 10+2

Długość: 15,24 m

Wysokość w kabinie: m

Moc silnika: 100 KM

Rok produkcji: 2006

Nr oferty: Y1564292213

Duża, dzielna i szybka jednostka. Dzięki sterom strumieniowym również bardzo zwrotna. Pełno listwowy grot zwiększa już i tak nie bagatelną powierzchnię ożaglowania dając niesamowitą frajdę z żeglugi. Jacht wyposażony komfortowo, rozsądnie rozplanowany. Jednostka zdecydowanie godna polecenia
BENETEAU CYCLADES 50.5 2007 Split

Liczba osób: max 12

Układ koi: 10+2

Długość: 15,24 m

Wysokość w kabinie: m

Moc silnika: 100 KM

Rok produkcji: 2007

Nr oferty: Y512001569

Duża, dzielna i szybka jednostka. Dzięki sterom strumieniowym również bardzo zwrotna. Pełno listwowy grot zwiększa już i tak nie bagatelną powierzchnię ożaglowania dając niesamowitą frajdę z żeglugi. Jacht wyposażony komfortowo, rozsądnie rozplanowany. Jednostka zdecydowanie godna polecenia Jacht w 2015r przeszedł kompletny remont silnika oraz został wyposażony w nowe żagle.
BENETEAU CYCLADES 50.5 2018 Forum

Liczba osób: max 11

Układ koi: 5+1

Długość: 15,68 m

Wysokość w kabinie: m

Moc silnika: 100 KM

Rok produkcji: 2018

Nr oferty: Y1670114144

AKTYWNY WYPOCZYNEK NAD MORZEM ŚRÓDZIEMNYM Szukasz przygody? Emocji? Odpoczynku? Podroży innej od sztampowych propozycji biur podróży? Zapraszamy Cię na niezwykłą przygodę żeglarską! Wyczarteruj jacht, nabierz wiatru w żagle i ciesz się niezwykłym wypoczynkiem w malowniczej scenerii Morza Śródziemnego. Pacific Star czeka na Ciebie w Barcelonie wiec oprócz morskiej wyprawy możesz zaplanować zwiedzanie jednego z najbardziej niezwykłych miast świata. Sprawdź jak się mieszka pod żaglami, zasypia “na kotwicy” i budzi codziennie w innej zatoczce, zejdź z lądu…
Zakres przeglądanych parametrów:
  • Liczba osób od 11 do 12
  • ,
  • Długość od 15,24 do 15,68 m
  • ,
  • Moc silnika 100 KM
  • ,
  • Rok produkcji od 2006 do 2018
  • ,
  • 1-3 z 3 ofert

Cyclades 50.5 to jacht produkowany przez francuską stocznię Beneteau, wielokrotnie nagradzaną na międzynarodowych konkursach. Funkcjonalny, elegancki, pełen szyku i nuty francuskiego romantyzmu, podbija serca żeglarzy na całym niemal świecie.

Filozofia komfortu

Jacht powinien nie tylko łatwo się prowadzić i pozwalać przeżywać ciekawe przygody na wodzie, ale też być w pełni komfortowy, aby każda chwila i…

…ta w ciągu dnia, i ta w nocy była niezapomniana. Cyclades 50.5 jest jachtem, którego projektanci wyznawali tę filozofię, co widać w jego każdym milimetrze, w każdym najdrobniejszym szczególe. Można wręcz pokusić się o stwierdzenie, że jest on Mercedesem wśród żaglówek w swojej klasie. I choć stocznia dość szybko zrezygnowała z jego produkcji, do dziś pływa po wodach i cieszy się ogromną popularnością. A co w nim jest takiego komfortowego? A chociażby doskonała rozmieszczona wentylacja w każdej kajucie, przestronne i ergonomicznie zaplanowane wnętrze, eleganckie i stylowe wyposażenie. Czas spędzony pod pokładem, czy to w trakcie gotowania, spania czy odpoczynku jest po prostu czasem miło spędzonym.

Prowadzi się brawurowo

Ci, którzy mają uprawnienia i stają za sterami wiedzą doskonale, że żaglówki różnią się między sobą właściwościami nautycznymi. Cyclades 50.5 pod tym względem wydaje się być w czołówce. Wyposażony w najwyższej klasy sprzęt nawigacyjny, ster strumieniowy, a w wielu modelach również w grot z systemem refowania, prowadzi się płynnie i charakteryzuje się niemałymi osiągami. Stojąc za jego sterami, można poczuć się jak za kierownicą wspomnianego Mercedesa i to w klasie S.

Elegancja sama w sobie

Choć projekt nie wydaje się być dziełem sztuki, jacht ma w sobie to coś. Prosta, ale atrakcyjna konstrukcja ma swój własny, atrakcyjny styl, który sprawia, że po prosu fajnie wygląda na wodzie. Nie jest więc elegancki tylko w środku, ale również na zewnątrz. Dzięki temu stojąc przy burcie, czy opalając się na pokładzie, nie sposób nie czuć się jak w niebie.

A co z bezpieczeństwem?

Również ono jest na najwyższym poziomie. Dotyczy to zarówno wyposażenia we wszelkiego rodzaju szelki, czy kamizelki, jak i relingów, którymi otoczone zostały burty, a także przód jachtu i jego tył. Dzięki temu wszelkie wyprawy, szczególnie gdy płyniemi z dziećmi, są znacznie bardziej bezpieczne, a tym samym komfortowe.

Cyclades 50.5 to jacht niezwykle komfortowy, solidnie zbudowany, ciekawie wykończony i elegancko się prezentujący. Rejs nim nabiera charakteru prestiżu i zawsze jest niezapomnianą przygodą.

Podobne jachty: Maxus 22 | Phobos 21 | Phobos 24 | Solina 24