JANMOR 28

Jacht Janmor 28 jest bardzo popularnym, nowoczesnym, turystycznym jachtem żaglowym. Przeznaczony jest on do komfortowej żeglugi dla 8 osób. Jest to duża stateczna konstrukcja, co…

JANMOR 28 2012 Zielona Przystań

Liczba osób: max 8

Układ koi: 6+2

Długość: 8,50 m

Wysokość w kabinie: 1,80 m

Moc silnika: 8 KM

Rok produkcji: 2012

Nr oferty: Y2203153176

JANMOR 28 2010 Port ZHP

Liczba osób: max 8

Układ koi: 6+2

Długość: 8,50 m

Wysokość w kabinie: 1,80 m

Moc silnika: 6 KM

Rok produkcji: 2010

Nr oferty: Y2283480373

Nowoczesny turystyczny jacht żaglowy przeznaczony do komfortowej żeglugi dla 8 osób. Jest to duża stateczna konstrukcja , co gwarantuje wysoki stopień bezpieczeństwa żeglugi.Oddzielna, zamykana kajuta dziobowa gwarantuje niezbędne minimum intymności przy rejsach z przyjaciółmi. Dzięki nowoczesnej konstrukcji kadłuba udało się stworzyć jacht o wygodnym wnętrzu (wys. w mesie 1.8m ) i doskonałych właściwościach nautycznych.
JANMOR 28 2005 Inny

Liczba osób: max 8

Układ koi: 6+2

Długość: 8,50 m

Wysokość w kabinie: 1,80 m

Moc silnika: 6 KM

Rok produkcji: 2005

Nr oferty: Y232629360

Wygodny i przestronny jacht żaglowy przystosowany dla 8 osób, długośći 8,5 m szerokości 2,86 cm, z wysokościa stania w mesie, z zamykaną kabiną dziobową. Jacht wyposażony jest w wiele urzadzeń ułatwiajacych żeglowanie i wypoczynek.
Zakres przeglądanych parametrów:
 • Liczba osób 8
 • ,
 • Długość 8,5 m
 • ,
 • Wysokość w kabinie 1,8 m
 • ,
 • Moc silnika od 6 do 8 KM
 • ,
 • Rok produkcji od 2005 do 2012
 • ,
 • 1-3 z 3 ofert
Jacht Janmor 28 jest bardzo popularnym, nowoczesnym, turystycznym jachtem żaglowym. Przeznaczony jest on do komfortowej żeglugi dla 8 osób. Jest to duża stateczna konstrukcja, co gwarantuje wysoki stopień bezpieczeństwa podczas żeglowania. Oddzielna, zamykana kajuta dziobowa gwarantuje niezbędne minimum intymności przy rejsach z większą liczbą osób. Dzięki nowoczesnej konstrukcji kadłuba udało się stworzyć jacht o wygodnym wnętrzu…

…(wysokość w mesie wynosi 1,8 metra ) i doskonałych właściwościach nautycznych. Żeglowanie po Mazurach czy po Bałtyku z pewnością będzie niezapomnianą przygodą dla wszystkich miłośników sportów wodnych. Czarter jachtu Janmor 28 na pewno urozmaici tę przygodę oraz zapewni komfort i bezpieczeństwo na wodzie. Czarter Janmor 28 możliwy jest dzięki portalowi czarteruj.com, który współpracuje z portami i przystaniami w całej Polsce. W swojej bogatej ofercie czarterowej ma jacht Janmor 28, który dostępny jest w większości znanych z żeglarstwa miejscowości oraz na większości akwenów w Polsce. Są to między innymi Węgorzewo, Sztynort, Mikołajki, Ryn, Ruciane-Nida, Giżycko, Zegrze, Solina, Kamień Pomorski, Gdańsk, Gdynia, Sopot, Szczecin i wiele więcej. Dodatkowe informacje o jachcie: Janmor 28 jest przeznaczony dla 8 (6+2) osób i wyposażony jest w zamykane kabiny. Bardzo wygodnymi udogodnieniami w tej jednostce są: grot na pełzaczach, oświetlenie nawigacyjne, rolfok na sztywnym sztagu, lazy jack, tent na bom, stolik w kokpicie, prostownik. Jacht wyposażony jest w czterosuwowy silnik zaburtowy, miecz obrotowy, rumpel z przedłużką. Zanurzenie maksymalne jachtu to 1,70 metra, a minimalne to 0,40 metra. Szerokość całkowita jachtu wynosi 2,86 metra, a długość całkowita 8,50 metra. Dużymi udogodnieniami, które sprawiają, że żeglowanie tym jachtem będzie jeszcze większą przyjemnością, to zlewozmywak, ciepła woda, instalacja wody pitnej, wyposażenie do gotowania, wentylacja jachtu, a w deszczowe dni można na jachcie oglądać telewizję. Żeglarstwo staje się coraz popularniejszym sportem w Polsce. Polskie akweny łącznie zapewniają setki kilometrów beztroskiego żeglowania. Dla wszystkich miłośników takiego wypoczynku ułatwieniem jest bardzo bogata oferta czarterowa w Polsce. Czarter jachtów możliwy jest między innymi dzięki portalowi czarteruj.com, który oferuje wynajem jachtów żaglowych, jachtów motorowych, łodzi motorowych, czy tzw. houseboatów w całym kraju. W tak bogatej ofercie czarteru jachtów, każdy znajdzie coś dla siebie.

Zobacz także: Sasanka 620 | Antila 22 | Weekend 820 | Tango 730