OCEANIS 411

Jacht Oceanis 411 to świetny wybór dla osób ceniących sobie doskonałe warunki żeglowania. Jego wyposażenie sprawia, że czujemy się nie jak na jachcie – a…

Brak jachtów spełniających podane kryteria.

Jacht Oceanis 411 to świetny wybór dla osób ceniących sobie doskonałe warunki żeglowania. Jego wyposażenie sprawia, że czujemy się nie jak na jachcie – a jak w luksusowym hotelu.

Dane techniczne

Oceanis 411 oferuje warunki, jakich inne jachty mogą mu jedynie zazdrościć. Kadłub o łącznej długości 12,71 m i szerokości prawie 4 metrów osiąga maksymalne…

…zanurzenie do 1,7 m. Duża powierzchnia żagli – aż 83m2 – w połączeniu z dobrym silnikiem oraz zbiornikiem paliwa na 150 litrów gwarantują niezłą szybkość, ale i możliwość udania się na dłuższy rejs. Jacht posiada zbiornik czystej wody o pojemności 550 l oraz aż dwie łazienki. Wewnątrz znajdziemy cztery kabiny i osiem koi klasycznych z dwiema dodatkowymi, co pozwala zabrać w rejs aż 10 osób. Wnętrze jest bogato wyposażone, m.in. w gorącą wodę, kuchenkę gazową, lodówkę, dodatkowy stół oraz radio z odtwarzaniem CD.

Dla kogo wypożyczenie jachtu?

Jednostka Oceanis 411 sprawdzi się przede wszystkim w przypadku tych żeglarzy, którym zależy na komfortowych warunkach. Jacht ten oferuje możliwość pływania w warunkach dosłownie hotelowych, połączonych z pięknym wyposażeniem i niezwykłym designem. Co więcej, jest to jacht o pełnym, komfortowym wyposażeniu, przez co sprawdzi się przede wszystkim dla rodzin oraz osób spragnionych odrobiny luksusu na otwartych wodach.

Warto zobaczyć: Jeanneau 53 | Lagoon 400 S2 | Sun Odyssey 379 | Leopard 48