SASANKA 620

Jacht Sasanka 620 to jednostka pływająca przeznaczona dla 6 osób. Jest typem jachtu bardzo popularnym oraz idealnie nadającym się na warunki polskich akwenów. Bardzo szybko…

SASANKA 620 1990 U Sołtysa

Liczba osób: max 5

Układ koi: 4+1

Długość: 6,20 m

Wysokość w kabinie: 1,45 m

Moc silnika: 5 KM

Rok produkcji: 1990

Nr oferty: Y2891858558

ednostka pływająca dla 6 osób jest typem jachtu bardzo popularnym oraz idealnie nadającym się na warunki Zalewu Sulejowskiego. Bardzo szybko pływa, niewielkie zanurzenie pozwala zwiedzić urocze bindugi całego zbiornika. Komfortowe pływanie w 4-5 osób. Fały oraz szoty sprowadzone do kokpitu umożliwiają również samotne żeglowanie. Jest to sprawdzona konstrukcja Andrzeja Skrzata, która umiejętnie łączy komfort wygodnego wypoczynku z szybkim pływaniem. Sprawdzony jacht.
SASANKA 620 1990 U Sołtysa

Liczba osób: max 5

Układ koi: 4+1

Długość: 6,20 m

Wysokość w kabinie: 1,45 m

Moc silnika: 6 KM

Rok produkcji: 1990

Nr oferty: Y3880092357

Czarter jachtu Zalew Sulejowski Sasanka 620 Horyzont Jednostka pływająca dla 6 osób jest typem jachtu bardzo popularnym oraz idealnie nadającym się na warunki Zalewu Sulejowskiego. Bardzo szybko pływa, niewielkie zanurzenie pozwala zwiedzić urocze bindugi całego zbiornika. Komfortowe pływanie w 4-5 osób. Fały oraz szoty sprowadzone do kokpitu umożliwiają również samotne żeglowanie. Jest to sprawdzona konstrukcja Andrzeja Skrzata, która umiejętnie łączy komfort wygodnego wypoczynku z szybkim pływaniem. Sprawdzony jacht.
Zakres przeglądanych parametrów:
 • Liczba osób 5
 • ,
 • Długość 6,2 m
 • ,
 • Wysokość w kabinie 1,45 m
 • ,
 • Moc silnika od 5 do 6 KM
 • ,
 • Rok produkcji 1990
 • ,
 • 1-2 z 2 ofert
Jacht Sasanka 620 to jednostka pływająca przeznaczona dla 6 osób. Jest typem jachtu bardzo popularnym oraz idealnie nadającym się na warunki polskich akwenów. Bardzo szybko pływa, niewielkie zanurzenie pozwala na zapuszczanie się w najodleglejsze zakamarki jezior. Fały oraz szoty sprowadzone do kokpitu umożliwiają również samotne żeglowanie. Jest to sprawdzona konstrukcja Andrzeja Skrzata, która umiejętnie łączy…

…komfort wygodnego wypoczynku z szybkim pływaniem. Dzięki temu Sasanka jest bardzo wygodnym i ergonomicznym jachtem stworzonym do rozpoczęcia przygody z żeglarstwem, ale nadaje się również dla bardziej doświadczonych żeglarzy, którzy lubią większe prędkości. Czarter Sasanki 620 z pewnością będzie ciekawą przygodą dla wszystkich miłośników żeglarstwa. Ponadto jacht ten zapewni komfort i bezpieczeństwo na wodzie. Czarter Sasanki 620 możliwy jest dzięki portalowi czarteruj.com. Portal współpracuje z lokalnymi przystaniami na najbardziej znanych z żeglarstwa akwenach w Polsce, jak Zalew Zegrzyński, Zalew Sulejowski, Zalew Wiślany, Solina, czy mazurskie jeziora, jak jeziora Mikołajskie, Bełdany, Ryńskie, Niegocin, Tałty, Śniardwy i wiele wiele innych. Poza tym jachtem czarteruj.com oferuje również niezwykle bogaty czarter jachtów żaglowych, motorowych i innych jednostek. Dodatkowe informacje o jachcie: Sasanka 660 jest przeznaczona dla 5 osób (4+1). Bardzo wygodnymi udogodnieniami w tej jednostce są: grot na pełzaczach, rolfok na sztywnym sztagu, lazy jack, tent na bom. Długość całkowita jachtu to 6,20 m, szerokość całkowita wynosi 2,45 m, minimalne zanurzenie wynosi 0,33 m, a maksymalne zanurzenie to 1,20 m. Jacht wyposażony jest w rumpel i miecz obrotowy. Ponadto, co z pewnością doceni każdy miłośnik żeglowania, komfort na tym jachcie podnoszą takie dodatki, jak instalacja wody pitnej, zlewozmywak, wyposażenie do gotowania. Żeglarstwo staje się coraz popularniejszym sportem w Polsce. Polskie akweny łącznie zapewniają setki kilometrów beztroskiego żeglowania. Dla wszystkich miłośników takiego wypoczynku ułatwieniem jest bardzo bogata oferta czarterowa w Polsce. Czarter jachtów możliwy jest między innymi dzięki portalowi czarteruj.com, który oferuje wynajem jachtów żaglowych, jachtów motorowych, łodzi motorowych, czy tzw. houseboatów. W tak bogatej ofercie czarteru jachtów, każdy znajdzie coś dla siebie, zarówno doświadczeni i wymagający żeglarze, jak i wodniacy, którzy w żeglarstwie stawiają pierwsze kroki.

Warto zobaczyć: Antila 22 | Weekend 820 | Tango 730 | Maxus 26