TANGO 730

Jacht Tango 730 to niezwykle szybka oraz bardzo zwrotna jednostka. Kokpit jest duży i wygodny i znajduje się w nim rozkładany stolik. Wszystkie liny obsługiwane są…

TANGO 730 2000 Rewita Rynia

Liczba osób: max 6

Układ koi: 4+2

Długość: 7,30 m

Wysokość w kabinie: 1,65 m

Moc silnika: 8 KM

Rok produkcji: 2000

Nr oferty: Y2020068828

Tango 730S to uznana i sprawdzona konstrukcja nie znalazła jak dotąd godnego siebie następcy. Obszerny kokpit, niewysoka burta, nowoczesne wyposażenie pokładu i inne praktyczne rozwiązania sprawiają, iż jest to niezwykle wygodny i łatwy obsłudze jacht o zacięciu regatowym.
TANGO 730 1990 Baza nad Zegrzem

Liczba osób: max 6

Układ koi: 4+2

Długość: 7,30 m

Wysokość w kabinie: 1,65 m

Moc silnika: 4 KM

Rok produkcji: 1990

Nr oferty: Y4054930887

Szybki, zwrotny jacht, bardzo wdzięczny, świetny do nauki i szybkiego żeglowania. Jacht raczej do żeglugi dziennej, choć można na nim przenocować.
Zakres przeglądanych parametrów:
 • Liczba osób 6
 • ,
 • Długość 7,3 m
 • ,
 • Wysokość w kabinie 1,65 m
 • ,
 • Moc silnika od 4 do 8 KM
 • ,
 • Rok produkcji od 1990 do 2000
 • ,
 • 1-2 z 2 ofert
Jacht Tango 730 to niezwykle szybka oraz bardzo zwrotna jednostka. Kokpit jest duży i wygodny i znajduje się w nim rozkładany stolik. Wszystkie liny obsługiwane są z kokpitu. W kabinie znalazło się miejsce na szafkę kambuzową, kuchenkę dwupalnikową ze zlewozmywakiem, stolik szuflady, jaskółki, bakisty. Najczęściej występującą wersją tego jachtu jest wersja z mieczem obrotowym. Według wielu żeglarzy Tango 730 jest…

…jachtem z duszą. Poza tym świetnie radzi sobie w regatach i potrafi pozostawić konkurencję daleko w tyle. Dzięki jachtowi Tango 730 można żeglowa po niemal wszystkich polskich akwenach. Z pewnością zapewni on niezapomniane wakacje pod żaglami wszystkim miłośnikom żeglarstwa. Czarter jachtu Tango 730 zapewni komfort i bezpieczeństwo na wodzie. Czarter Tango 730 jest możliwy dzięki portalowi czarteruj.com, który współpracuje z licznymi przystaniami i stanicami wodnymi w całej Polsce. W bogatej ofercie czarterowej portalu czarteruj.com znajduje się również jacht Tango 730, który jest dostępny na większości akwenów w Polsce i w większości miejscowości położonych nad zbiornikami wodnymi. Jacht wyczarterować można w mazurskich miejscowościach, jak Giżycko, Wilkasy, Ruciane-Nida, Węgorzewo, Ryn, Mikołajki, nad Bałtykiem w Szczecinie, Gdańsku, Gdyni czy Sopocie, a to nadal tylko kilka z wielu możliwości, bo jacht ten można na przykład spotkać w miejscach tak nietypowych, jak Solina. Dodatkowe informacje o Tango 720: długość całkowita jachtu wynosi 7,30 metra, szerokość całkowita 2,85 metra, zanurzenie minimalne to 0,30 metra, a maksymalne 1,65 metra. Wysokość w kabinie wynosi 1,65 metra. Bardzo wygodnymi udogodnieniami w tej jednostce są: grot na pełzaczach, rolfok na sztywnym sztagu, lazy jack, tent na bom, stolik w kokpicie. Ponadto na jachcie znajduje się instalacja wody pitnej, instalacja wody zaburtowej, zlewozmywak, wyposażenie do gotowania, wentylacja, oraz środki ratunkowe. Jacht ten z pewnością spełni wymagania wszystkich żeglarzy. Żeglarstwo staje się coraz popularniejszym sportem w Polsce. Polskie akweny łącznie zapewniają setki kilometrów beztroskiego żeglowania. Dla wszystkich miłośników takiego wypoczynku ułatwieniem jest bardzo bogata oferta czarterowa w Polsce. Czarter jachtów możliwy jest między innymi dzięki portalowi czarteruj.com, który oferuje wynajem jachtów żaglowych, jachtów motorowych, łodzi motorowych, czy tzw. houseboatów w całym kraju. W tak bogatej ofercie czarteru jachtów, każdy znajdzie coś dla siebie.

Podobne jachty: Maxus 26 | Futura 36 | Phobos 25 | Janmor 700