WAVE 58

Masz ochotę na smak prawdziwej adrenaliny? Niestraszne Ci najbardziej odległe rejony morza? Wave 58 to nowy model jachtu stworzony przez polską stocznię Wave Catamarans, którym…

Brak jachtów spełniających podane kryteria.

Masz ochotę na smak prawdziwej adrenaliny? Niestraszne Ci najbardziej odległe rejony morza? Wave 58 to nowy model jachtu stworzony przez polską stocznię Wave Catamarans, którym możesz żeglować po całym obszarze morskiego akwenu, bez żadnych ograniczeń.

Jeśli chcesz poznać prawdziwy smak przygody, a jednocześnie ważna jest dla Ciebie wygoda i relaks, ten katamaran jest właśnie dla…

…Ciebie. Luksusowe, komfortowe wnętrze jachtu pozwoli Ci prawdziwie wypocząć po dniu pełnym fantastycznych wrażeń. Cały kadłub został zaprojektowany z niezwykłą starannością, dzięki czemu w każdej sytuacji potrafi dobrze zachować się na wodzie.

Stonowane, jasne kolory wnętrza w połączeniu z drewnianymi detalami stanowią unikalną kombinację, pozwalającą poczuć się w nim niczym w kilkugwiazdkowym hotelu. Klimatyzacja oraz 50-calowy telewizor wnętrzach to tylko niektóre, gratisowe atrakcje, jak czekają na naszych żeglarzy. Niesamowitych doznań dostarczą Wam przede wszystkim widoki, które będzie można obserwować z okna w mesie tego jachtu.

Inne jachty: Twister 950 | Maxus 33 Prestige | Jeanneau 54 | Hanse 385