O nas


Stworzyliśmy http://czarteruj.com/ z myślą o Tobie. Jeśli jesteś miłośnikiem żeglarstwa lub zamierzasz rozpocząć wspaniałą przygodę to jesteś w odpowiednim miejscu. Oferujemy czartery jachtów we wszystkich zakątkach Polski. Od Bałtyku, przez Zalew Szczeciński po Mazury i Solinę.

 

Każdy znajdzie coś dla siebie. Zarówno początkujący żeglarz jak i doświadczony wilk morski. U nas wynajem jachtów jest prosty, bezpieczny i wygodny.

Nawet jeśli nie posiadasz uprawnień do żeglowania (patent żeglarski) lub do pływania łodzią motorową (patent sternika motorowodnego), a chciałbyś spróbować tej wyjątkowej formy rekreacji to mamy dla Ciebie następujące propozycję:

·         czarteruj jacht ze skipperem, czyli doświadczonym żeglarzem, który przez cały okres czarteru będzie kapitanem jachtu.

·         czarteruj tzw. houseboat, czyli jacht motorowy z silnikiem o małej mocy. Do poruszania się tego typu łodzią nie potrzeba żadnych specjalnych uprawnień. Wystarczy krótkie szkolenie w porcie w dniu rozpoczęcia czarteru.

 

Możesz też skontaktować się z nami pisząc na adres info@czarteruj.com bądź dzwoniąc pod numer 570 007 484

 

Kim jesteśmy: ludźmi, których wspólną pasją jest żeglowanie. Nasze korzenie to pojezierze Mazurskie. Pierwsze żeglarskie szlify zdobywaliśmy w Powiatowym Międzyszkolnym Ośrodku Sportowym w Piszu.

Zespół Czarteruj.com

www.czarteruj.com
CZARTERUJ SP Z O.O.
NIP 7010420670