Kołobrzeg

Filtry zaawansowane

1 - 5001 PLN

Brak ofert spełniających podane kryteria

Jeśli Bałtyk to żeglowanie, a jeśli żeglowanie to Bałtyk. Morze Bałtyckie to niekwestionowany raj dla miłośników sportów wodnych w Polsce, a tym samym dla armatorów oferujących czarter jachtów na Bałtyku. W ten sposób Pomorze idealnie łączy interesy obu stron. Żeglarze mogą korzystać z bogatej oferty portalu czarteruj.com, proponującego czarter łódek na Bałtyku, a armatorzy mogą…

…liczyć na stały dopływ klientów zakochanych w tym polskim akwenie.

 

Jedną z najbardziej znanych i niezwykle popularnych nadbałtyckich miejscowości jest oczywiście Kołobrzeg, znany z pięknej plaży, portu morskiego oraz świetnego zaplecza żeglarskiego. Portal czarteruj.com współpracuje tam z przystanią jachtową Marina Solna, oferując niezwykle bogaty czarter jachtów. Kołobrzeg to szeroki wybór komfortowych jachtów, jachtów motorowych czy motorówek. Jest to idealne miejsce dla doświadczonych żeglarzy, którzy dobrze i pewnie czują się na morzu. Natomiast ci, którzy w żeglarstwie stawiają pierwsze kroki mogą skorzystać z licznie organizowanych tu kursów żeglarskich i w rezultacie uzyskać patent żeglarski.

Żeglowanie po Bałtyku jest bowiem sportem dla ludzi o mocnych nerwach i amatorów mocnych wrażeń. Bałtyk jest uznawany za jeden z najbardziej nieprzewidywalnych akwenów, po którym pływanie wymaga doświadczenia.

Dobry sztormiak, kalosze, ciepła czapka i rękawiczki to tutaj konieczność. A codzienność to nagłe załamania pogody, silny i zmienny wiatr, deszcze oraz mgły. Do żeglowania najlepszy wydaje się czerwiec, lipiec i sierpień, kiedy dni stają się coraz dłuższe, temperatura rośnie, a wiatr wydaje się nieco spokojniejszy. Jednak trzeba być gotowym na wszystko.

Trzeba również pamiętać, że pływanie po Bałtyku to czarter jachtów morskich, które zapewniają nie tylko większe bezpieczeństwo, ale i komfort.

Możliwości żeglowania nad Bałtykiem są nieograniczone, a idealną do tego bazą wypadową jest Kołobrzeg. Czarter jachtów umożliwia nam nie tylko pływanie po polskich wodach terytorialnych, które oczywiście świetnie się do tego nadają, ale odwiedzić można również Litwę, Łotwę, Estonię, zawitać do pięknego Sankt Petersburga, i dalej pożeglować do Finlandii, Szwecji i Danii.

Jeśli kiedykolwiek te możliwości się skończą, na spragnionych przygód czeka na przykład morski połów ryb na Bałtyku. Natomiast, gdy morze żeglarzom już się całkiem przeje, zawsze mogą skorzystać z licznych tutaj atrakcji lądowych i na przykład zwiedzić Kołobrzeg, czy udać się na pieszą wycieczkę popularnymi tu szlakami turystycznymi.