Marina Solna

Filtry zaawansowane

1 - 5001 PLN

Brak ofert spełniających podane kryteria

Żeglowanie w Polsce to na pewno żeglowanie po Bałtyku. Nasze polskie morze to niekwestionowany raj dla amatorów żeglarstwa w i tym samym też dla polskich armatorów oferujących czarter jachtów na Bałtyku. Morze Bałtyckie idealnie łączy interesy dwóch stron. Żeglarze mogą skorzystać z szerokiej oferty portalu czarteruj.com, oferującego czarter jachtów na Bałtyku, a armatorzy mogą liczyć…

…na ciągły dopływ żeglarzy zakochanych w tym polskim akwenie.

Jedną z bardzo dobrze znanych i popularnych miejscowości położonych nad Bałtykiem jest oczywiście Kołobrzeg, znany z pięknej plaży, portu morskiego oraz świetnego zaplecza żeglarskiego. Portal czarteruj.com współpracuje w Kołobrzegu z przystanią jachtową Marina Solna, oferując niezwykle bogatą ofertę czarterową. Marina Solna czarteruje jachty żaglowe, jachty motorowe, motorówki czy houseboaty. W ofercie Mariny Solnej znajdują się również: szkoła nurkowania, szkolenia żeglarskie, rejsy wędkarskie, bar, zaplecze noclegowe i gastronomiczne.

Żeglowanie po Bałtyku jest bowiem sportem dla ludzi o mocnych nerwach i amatorów mocnych wrażeń. Bałtyk jest uznawany za jeden z najbardziej nieprzewidywalnych akwenów, po którym pływanie wymaga doświadczenia.

Dobry sztormiak, kalosze, ciepła czapka i rękawiczki to tutaj konieczność. A codzienność to nagłe załamania pogody, silny i zmienny wiatr, deszcze oraz mgły. Do żeglowania najlepszy wydaje się czerwiec, lipiec i sierpień, kiedy dni stają się coraz dłuższe, temperatura rośnie, a wiatr wydaje się nieco spokojniejszy. Jednak trzeba być gotowym na wszystko.

Trzeba również pamiętać, że pływanie po Bałtyku to czarter jachtów morskich, które zapewniają nie tylko większe bezpieczeństwo, ale i komfort.

Możliwości żeglowania nad Bałtykiem są nieograniczone, a idealną do tego bazą wypadową jest Kołobrzeg. Czarter jachtów umożliwia nam nie tylko pływanie po polskich wodach terytorialnych, które oczywiście świetnie się do tego nadają, ale odwiedzić można również Litwę, Łotwę, Estonię, zawitać do pięknego Sankt Petersburga, i dalej pożeglować do Finlandii, Szwecji i Danii.

Jeśli kiedykolwiek te możliwości się skończą, na spragnionych przygód czeka na przykład morski połów ryb na Bałtyku. Natomiast, gdy morze żeglarzom już się całkiem przeje, zawsze mogą skorzystać z licznych tutaj atrakcji lądowych i na przykład zwiedzić Kołobrzeg, czy udać się na pieszą wycieczkę popularnymi tu szlakami turystycznymi.