Bogaczewo

Filtry zaawansowane

1 - 5001 PLN

Brak ofert spełniających podane kryteria

Czarter Jachtów w Polsce? To musi być czarter Jachtów na Mazurach! Mazury to niekwestionowany raj dla miłośników sportów wodnych w Polsce, a tym samym dla armatorów oferujących wynajem jachtów. Mazury w ten sposób idealnie łączą interesy obu stron. Żeglarze mogą korzystać z bogatej oferty portalu czarteruj.com, proponującego czarter łódek na Mazurach, a armatorzy mogą…

…mogą liczyć na stały dopływ klientów zakochanych w mazurskich jeziorach.

 

Jedną z dobrze znanych mazurskich miejscowości jest Bogaczewo, położone nad Jeziorem Bocznym na Szlaku Wielkich Jezior Mazurskich. Czarter jachtów w Bogaczewie możliwy jest dzięki ofercie czarteruj.com oraz trzem przystaniom jachtowym, a są to Zielona Przystań, Marina Evelyn, Rybaczówka. Oferują one szeroki wybór jachtów, jachtów motorowych czy motorówek. Dzięki bogatej ofercie czarterowej oraz świetnemu położeniu jest to idealne miejsce zarówno dla tych, którzy w żeglarstwie stawiają pierwsze kroki, jak i dla doświadczonych żeglarzy, którzy szukają spokojnej przystani.  

Infrastruktura żeglarska na Mazurach jest doskonale rozwinięta i nie ma sobie równych. Niemalże w każdej miejscowości położonej nad tutejszymi jeziorami znajduje się port lub stanica wodna, skąd można wyruszyć w rejs i przeżyć niezapomnianą przygodę. Umożliwia to między innymi szlak żeglowny Mazur – Szlak Wielkich Jezior Mazurskich o długości 150 kilometrów. Na szlaku atrakcją dla żeglarzy są urokliwe zatoczki, odosobnione miejsca do kąpieli, czy idealne miejsca do wędkowania. Jeśli natomiast zatęsknią za cywilizacją, a pływanie po Jeziorze Bocznym już im się znudzi, mogą zejść na stały ląd, wziąć ciepły prysznic, czy udać się do tawerny, napić się rumu i pośpiewać bardzo popularne na Mazurach szanty.

 

Mazury to jednak nie tylko żeglowanie po Jeziorze Bocznym, czy czarter jachtów. Bogaczewo i okolice charakteryzują liczne wzniesienia, równiny poprzecinane rzekami i strumieniami, piękne rozległe lasy, rezerwaty przyrody oraz interesujące zabytki architektury. Z tych atrakcji korzystać mogą miłośnicy długich spacerów, przejażdżek rowerowych, rajdów konnych, a także grzybiarze i wędkarze. Każdy znajdzie tu coś dla siebie.  

A gdy na Mazury zawita zima, wcale nie oznacza to końca sezonu na aktywny wypoczynek. Gdy jeziora pokryje gruba warstwa lodu, na tafli pojawiać zaczynają się bojery i rozpoczyna się sezon na żeglowanie po lodzie. Ale są i inne możliwości, jak wędkarstwo podlodowe, łyżwiarstwo czy nurkowanie pod lodem. Każdy znajdzie tu coś dla siebie o każdej porze roku.