Port Dalba

Filtry zaawansowane

1 - 5001 PLN

Brak ofert spełniających podane kryteria

Czarter Jachtów w Polsce kojarzy się przede wszystkim z Mazurami. I jest to całkiem słuszne, ponieważ na Mazurach jest zdecydowanie najbogatsza oferta czarterowa w kraju. Tutaj każdy żeglarz znajdzie coś dla siebie, czy to jacht żaglowy, jacht motorowy, motorówkę czy houseboat. A zadba o to portal czarteruj.com, który w swojej ofercie ma wszelkie możliwe jednostki…

…pływające. Zatem czarter jachtów na Mazurach będzie z pewnością niezapomnianą przygoda dla wszystkich żeglarzy.

 

Jedną z bardzo dobrze znanych mazurskich miejscowości, nazywaną stolicą żeglarstwa w Polsce, jest Giżycko. Położone jest między jeziorami Kisajno, Niegocin, Tajty i Wojsak, i stanowi jeden z głównych portów na Szlaku Wielkich Jezior Mazurskich. Giżycko jest również czołowym ośrodkiem turystycznym i wypoczynkowym.

Czarter jachtów w Giżycku możliwy jest dzięki ofercie portalu czarteruj.com, współpracującego z lokalnymi portami. Jednym z nich jest Port Dalba. Wspólnie oferują czarter jachtów na Jeziorze Niegocin. W ofercie znajdują się jachty żaglowe, jachty motorowe oraz łodzie motorowe. Port Dalba położony jest nad Jeziorem Niegocin, przy samym Kanale Giżyckim, 500 metrów od centrum miasta i 300 od sklepów i barów. W porcie korzystać można z sanitariatów, serwisu silnikowego, prądu i wody oraz pomocy bosmana.  

Bogata oferta czarterowa oraz świetne położenie portu sprawiają, że czarter jachtów w Porcie Dalba co roku przyciąga w te strony wielu żeglarzy. Miejsce to, to jednak nie tylko czarter jachtów. Jezioro Niegocin to idealne miejsce również dla miłośników innych sportów wodnych. Dodatkowym urozmaiceniem jest położenie Giżycka na Szlaku Wielkich Jezior Mazurskich. Szlak ten liczy aż 150 kilometrów długości, a atrakcją dla żeglarzy są jego urokliwe zatoczki, odosobnione miejsca do kąpieli czy idealne miejsca do wędkowania.

 

Tereny te to jednak nie tylko żeglowanie po Jeziorze Niegocin czy czarter jachtów. Giżycko i okolice charakteryzują się licznymi wzniesieniami, równinami poprzecinanymi rzekami i strumieniami, pięknymi rozległymi lasami, rezerwatami przyrody i interesującymi zabytkami architektury.

 

A gdy na Mazury zawita zima, wcale nie oznacza to końca sezonu na aktywny wypoczynek. Gdy jeziora pokryje gruba warstwa lodu, na tafli pojawiać zaczynają się bojery i rozpoczyna się sezon na żeglowanie po lodzie. Ale są i inne możliwości, jak wędkarstwo podlodowe, łyżwiarstwo czy nurkowanie pod lodem. Każdy znajdzie tu coś dla siebie o każdej porze roku.