Port Neptun Club

Filtry zaawansowane

1 - 5001 PLN

Brak ofert spełniających podane kryteria

Mazury idealnie łączą interesy zarówno żeglarzy, jak i armatorów. To właśnie tutaj jest najszersza oferta czarterowa w Polsce, która została stworzona właśnie z myślą o tysiącach żeglarzy, którzy co roku ściągają w te okolice. Każdy znajdzie tu coś dla siebie. Z pomocą portalu czarteruj.com można wybierać ogromnej liczby różnego rodzaju jachtów żaglowych, motorowych czy nawet…

…houseboatów. Gdy już znajdziemy coś w sam raz dla siebie, dla długie dni, a nawet tygodnie możemy wypłynąć na mazurskie jeziora i odkrywać ich niezliczone szlaki wodne.

 

Jedną z bardzo dobrze znanych mazurskich miejscowości, nazywaną stolicą żeglarstwa w Polsce, jest Giżycko. Położone jest między jeziorami Kisajno, Niegocin, Tajty i Wojsak, i stanowi jeden z głównych portów na Szlaku Wielkich Jezior Mazurskich. Giżycko jest również czołowym ośrodkiem turystycznym i wypoczynkowym.

Czarter jachtów w Giżycku możliwy jest dzięki ofercie portalu czarteruj.com, współpracującego z lokalnymi portami. Jednym z nich jest port jachtowy Neptun Club. Wspólnie oferują czarter jachtów na Jeziorze Kisajno. W ofercie znajdują się jachty żaglowe, jachty motorowe oraz łodzie motorowe. Port Neptun Club położony jest przy ujściu Kanału Giżyckiego na Jezioro Kisajno, w osłoniętej od wiatru zatoce Tracz. Głębokość w porcie wynosi 2,5-3 metrów. Port ma świetne zaplecze jachtowe, sanitarne i techniczne.

 

Bogata oferta czarterowa oraz świetne położenie portu sprawiają, że czarter jachtów w porcie Neptun Club co roku przyciąga w te strony wielu żeglarzy. Miejsce to, to jednak nie tylko czarter jachtów. Jezioro Kisajno to idealne miejsce również dla miłośników innych sportów wodnych. Dodatkowym urozmaiceniem jest położenie Giżycka na Szlaku Wielkich Jezior Mazurskich. Szlak ten liczy aż 150 kilometrów długości, a atrakcją dla żeglarzy są jego urokliwe zatoczki, odosobnione miejsca do kąpieli czy idealne miejsca do wędkowania.

 

Tereny te to jednak nie tylko żeglowanie po Jeziorze Kisajno czy czarter jachtów. Giżycko i okolice charakteryzują się licznymi wzniesieniami, równinami poprzecinanymi rzekami i strumieniami, pięknymi rozległymi lasami, rezerwatami przyrody i interesującymi zabytkami architektury.

 

A gdy na Mazury zawita zima, wcale nie oznacza to końca sezonu na aktywny wypoczynek. Gdy jeziora pokryje gruba warstwa lodu, na tafli pojawiać zaczynają się bojery i rozpoczyna się sezon na żeglowanie po lodzie. Ale są i inne możliwości, jak wędkarstwo podlodowe, łyżwiarstwo czy nurkowanie pod lodem. Każdy znajdzie tu coś dla siebie o każdej porze roku.