Port Royal

Filtry zaawansowane

1 - 5001 PLN

Brak ofert spełniających podane kryteria

Czarter Jachtów w Polsce – dlaczego by nie czarter jachtu na Mazurach!

Mazury, to niewątpliwie jeden z najczęściej odwiedzanych, opisywanych i znanych regionów Polski. Mazury to niekwestionowany raj dla żeglarzy w Polsce, a tym samym dla armatorów oferujących czarter jachtów. Region ten w ten właśnie sposób perfekcyjnie łączy interesy tych dwóch. Miłośnicy żeglarstwa mogą korzystać z…

…bogatej oferty portalu czarteruj.com, oferującego czarter łódek na Mazurach, a armatorzy mogą liczyć na stały dopływ klientów zakochanych w mazurskich akwenach.

 

Jedną z bardzo dobrze znanych mazurskich miejscowości, nazywaną stolicą żeglarstwa w Polsce, jest Giżycko. Położone jest między jeziorami Kisajno, Niegocin, Tajty i Wojsak, i stanowi jeden z głównych portów na Szlaku Wielkich Jezior Mazurskich. Giżycko jest również czołowym ośrodkiem turystycznym i wypoczynkowym.

Czarter jachtów w Giżycku możliwy jest dzięki ofercie portalu czarteruj.com, współpracującego z lokalnymi portami. Jednym z nich jest port jachtowy Port Royal. Wspólnie oferują czarter jachtów na Jeziorze Kisajno. W ofercie znajdują się jachty żaglowe, jachty motorowe oraz łodzie motorowe. Port Royal położony jest w osłoniętej od wiatru zatoce Tracz na Jeziorze Kisajno. Port znajduje się 2 kilometry od centrum miasta, oferuje ciszę i spokój oraz świetne zaplecze żeglarskie i sanitarne.  

Bogata oferta czarterowa oraz świetne położenie portu sprawiają, że czarter jachtów w porcie Neptun Royal co roku przyciąga w te strony wielu żeglarzy. Miejsce to, to jednak nie tylko czarter jachtów. Jezioro Kisajno to idealne miejsce również dla miłośników innych sportów wodnych. Dodatkowym urozmaiceniem jest położenie Giżycka na Szlaku Wielkich Jezior Mazurskich. Szlak ten liczy aż 150 kilometrów długości, a atrakcją dla żeglarzy są jego urokliwe zatoczki, odosobnione miejsca do kąpieli czy idealne miejsca do wędkowania.

 

Tereny te to jednak nie tylko żeglowanie po Jeziorze Kisajno czy czarter jachtów. Giżycko i okolice charakteryzują się licznymi wzniesieniami, równinami poprzecinanymi rzekami i strumieniami, pięknymi rozległymi lasami, rezerwatami przyrody i interesującymi zabytkami architektury.

 

A gdy na Mazury zawita zima, wcale nie oznacza to końca sezonu na aktywny wypoczynek. Gdy jeziora pokryje gruba warstwa lodu, na tafli pojawiać zaczynają się bojery i rozpoczyna się sezon na żeglowanie po lodzie. Ale są i inne możliwości, jak wędkarstwo podlodowe, łyżwiarstwo czy nurkowanie pod lodem. Każdy znajdzie tu coś dla siebie o każdej porze roku.