Mikołajki

Filtry zaawansowane

1 - 5001 PLN

Brak ofert spełniających podane kryteria

Czarter Jachtów w Polsce? To musi być czarter Jachtów na Mazurach! Mazury to niekwestionowany raj dla miłośników sportów wodnych w Polsce, a tym samym dla armatorów oferujących wynajem jachtów. Mazury w ten sposób idealnie łączą interesy obu stron. Żeglarze mogą korzystać z bogatej oferty portalu czarteruj.com, proponującego czarter łódek na Mazurach, a armatorzy mogą liczyć…

…na stały dopływ klientów zakochanych w mazurskich jeziorach.

 

Jedną z bardzo dobrze znanych i popularnych mazurskich miejscowości są Mikołajki. Dzięki położeniu nad bardzo atrakcyjnym Jeziorem Tałty i Jeziorem Mikołajskim, Mikołajki to żeglarska stolica Polski.

Czarter jachtów w Mikołajkach możliwy jest dzięki ofercie czarteruj.com oraz miejscowym przystaniom jachtowym, jak Cicha Zatoka, Ekomarina, Leśna Polana, Marina Miko, Marina Nawigator, Port Millennium Górkło, Przystań Hotelu Gołębiewski, Przystań Miejska, Przystań na Ptasiej Wyspie, Słoneczny Port i w końcu Wioska Żeglarska Mikołajki. W swojej szerokiej ofercie mają one jachty, jachty motorowe czy motorówki. Jest to idealne miejsce zarówno dla tych, którzy w żeglarstwie stawiają pierwsze kroki, jak i dla doświadczonych żeglarzy. Każdy z pewnością znajdzie tu coś dla siebie. A gdy żeglowanie w Mikołajkach już się żeglarzom przeje, zawsze mogą zejść na stały ląd, wziąć ciepły prysznic czy udać się do tawerny i pośpiewać szanty, cieszące się ogromną popularnością wśród mazurskich żeglarzy.  

Żeglowanie na Jeziorze Mikołajskim jest jeszcze ciekawsze dzięki temu, że położne jest ona na szlaku żeglownym Mazur. Szlak Wielkich Jezior Mazurskich ma długość 150 kilometrów, a na szlaku atrakcją dla żeglarzy są urokliwe zatoczki, odosobnione miejsca do kąpieli czy idealne miejsca do wędkowania.

Tereny te to nie tylko żeglowanie po Tałtach i Jeziorze Mikołajskim czy czarter jachtów. Mikołajki i okolice charakteryzują się licznymi wzniesieniami, równinami poprzecinanymi rzekami i strumieniami, pięknymi rozległymi lasami, rezerwatami przyrody i interesującymi zabytkami architektury. Z tych atrakcji korzystać mogą miłośnicy długich spacerów, przejażdżek rowerowych, rajdów konnych, a także grzybiarze czy wędkarze.  

A gdy na Mazury zawita zima, wcale nie oznacza to końca sezonu na aktywny wypoczynek. Gdy jeziora pokryje gruba warstwa lodu, na tafli pojawiać zaczynają się bojery i rozpoczyna się sezon na żeglowanie po lodzie. Ale są i inne możliwości, jak wędkarstwo podlodowe, łyżwiarstwo czy nurkowanie pod lodem. Każdy znajdzie tu coś dla siebie o każdej porze roku.