Piękna Góra

Filtry zaawansowane

1 - 5001 PLN

Brak ofert spełniających podane kryteria

Czarter Jachtów w Polsce? To musi być czarter Jachtów na Mazurach! Mazury to niekwestionowany raj dla miłośników sportów wodnych w Polsce, a tym samym dla armatorów oferujących wynajem jachtów. Mazury w ten sposób idealnie łączą interesy obu stron. Żeglarze mogą korzystać z bogatej oferty portalu czarteruj.com, proponującego czarter łódek na Mazurach, a armatorzy mogą liczyć…

…na stały dopływ klientów zakochanych w mazurskich jeziorach.

 

Jedną z dobrze znanych mazurskich miejscowości jest Piękna Góra położona niedaleko słynnego Giżycka, nad Jeziorem Kisajno. Infrastruktura żeglarska na Mazurach jest doskonale rozwinięta i nie ma sobie równych, a czarter jachtów w Pięknej Górze możliwy jest dzięki ofercie czarteruj.com oraz miejscowym portom jachtowym, jak OW Łabędzi Ostrów, Port Netta, Port Rybacki, Port Sailor czy Yacht Port Piękna Góra. W swojej szerokiej ofercie mają one komfortowe jachty, jachty motorowe czy motorówki. Ta bogata oferta oraz świetne położenia sprawiają, że jest to idealne miejsce zarówno dla tych, którzy w żeglarstwie stawiają pierwsze kroki, jak i dla doświadczonych żeglarzy, którzy chcą rozwijać swoje umiejętności. Żeglowanie na Jeziorze Kisajny jest dodatkowo atrakcyjne ze względu na to, że położne jest na szlaku żeglownym Mazur. Szlak Wielkich Jezior Mazurskich ma długość 150 kilometrów, a na szlaku atrakcją dla żeglarzy są urokliwe zatoczki, odosobnione miejsca do kąpieli czy idealne miejsca do wędkowania.

Gdy żeglowanie po Kisajnie już się żeglarzom przeje, zawsze mogą zejść na stały ląd, wziąć ciepły prysznic czy udać się do tawerny i pośpiewać szanty, cieszące się ogromną popularnością wśród mazurskich żeglarzy.  

Jednak tereny te to nie tylko żeglowanie po Kisajnie czy czarter jachtów. Piękna Góra i okolice charakteryzują się licznymi wzniesieniami, równinami poprzecinanymi rzekami i strumieniami, pięknymi rozległymi lasami, rezerwatami przyrody i interesującymi zabytkami architektury. Z tych atrakcji korzystać mogą miłośnicy długich spacerów, przejażdżek rowerowych, rajdów konnych, a także grzybiarze czy wędkarze. Każdy znajdzie tu coś dla siebie.  

A gdy na Mazury zawita zima, wcale nie oznacza to końca sezonu na aktywny wypoczynek. Gdy jeziora pokryje gruba warstwa lodu, na tafli pojawiać zaczynają się bojery i rozpoczyna się sezon na żeglowanie po lodzie. Ale są i inne możliwości, jak wędkarstwo podlodowe, łyżwiarstwo czy nurkowanie pod lodem. Każdy znajdzie tu coś dla siebie o każdej porze roku.