Ośrodek Wypoczynkowy „Łabędzi Ostrów"

Filtry zaawansowane

1 - 5001 PLN

Brak ofert spełniających podane kryteria

Czarter jachtów na Mazurach cieszy się od dawien dawna ogromną popularnością. Rok rocznie na Mazury ściągają tysiące żeglarzy z kraju i zagranicy, aby swój czas wolny spędzić pod żaglami. Tutaj właśnie mogą skorzystać z niezwykle bogatej oferty czarterowej. Każdy żeglarz znajdzie tu coś dla siebie, czy to dowolnego rodzaju jacht żaglowy, jacht motorowy, motorówkę, czy…

…nawet houseboat. Ponadto tysiące jezior i wiele szlaków wodnych zadbają o atrakcje na całe tygodnie. A jeśli za jednym razem nie uda się wszystkiego zobaczyć, zawsze za rok można na Mazury wrócić.  

Jedną z dobrze znanych mazurskich miejscowości jest Piękna Góra położona niedaleko słynnego Giżycka, nad Jeziorem Kisajno. Czarter jachtów w Pięknej Górze możliwy jest dzięki ofercie portalu czarteruj.com, współpracującego z lokalnymi portami. Jednym z nich jest Ośrodek Wypoczynkowy Łabędzi Ostrów. Wspólnie oferują czarter jachtów na Jeziorze Kisajno. W ofercie znajdują się jachty żaglowe, jachty motorowe oraz inne jednostki. OW Łabędzi Ostrów oferuje 90 miejsc do cumowania przy wygodnym pomoście, rozwinięte zaplecze sanitarne, wodną stację paliw, a także dostęp do prądu i wody pitnej. Zarówno doświadczeni, jak i początkujący żeglarze znajdą tu pełen asortyment usług.

 

Bogata oferta czarterowa oraz świetne położenie portu sprawiają, że czarter jachtów w porcie OW Łabędzi Ostrów co roku przyciąga w te strony wielu żeglarzy. Miejsce to, to jednak nie tylko czarter jachtów. Jezioro Kisajno to idealne miejsce dla miłośników innych sportów wodnych, jak kajakarstwo, windsurfing, narty wodne, czy pływactwo.

 

Żeglowanie na Jeziorze Kisajno jest jeszcze ciekawsze dzięki temu, że położne jest ono na szlaku żeglownym Mazur. Szlak Wielkich Jezior Mazurskich ma długość 150 kilometrów, a na szlaku atrakcją dla żeglarzy są urokliwe zatoczki, odosobnione miejsca do kąpieli czy idealne miejsca do wędkowania.

Tereny te to nie tylko żeglowanie po Jeziorze Kisajno czy czarter jachtów. Piękna Góra i okolice charakteryzują się licznymi wzniesieniami, równinami poprzecinanymi rzekami i strumieniami, pięknymi rozległymi lasami, rezerwatami przyrody i interesującymi zabytkami architektury. Z tych atrakcji korzystać mogą miłośnicy długich spacerów, przejażdżek rowerowych, rajdów konnych, a także grzybiarze czy wędkarze.  

A gdy na Mazury zawita zima, wcale nie oznacza to końca sezonu na aktywny wypoczynek. Gdy jeziora pokryje gruba warstwa lodu, na tafli pojawiać zaczynają się bojery i rozpoczyna się sezon na żeglowanie po lodzie. Ale są i inne możliwości, jak wędkarstwo podlodowe, łyżwiarstwo czy nurkowanie pod lodem. Każdy znajdzie tu coś dla siebie o każdej porze roku.