Port Gospodarstwa Rybackiego

Filtry zaawansowane

1 - 5001 PLN

Brak ofert spełniających podane kryteria

Czarter Jachtów na Mazurach to najlepszy wybór na wakacje pod żaglami dla wszelkiej maści żeglarzy! Mazury to niekwestionowany raj dla miłośników sportów wodnych i zdecydowanie najlepszy czarter jachtów w całej Polsce. Dzięki temu region ten idealnie łączą interesy dwóch stron: żeglarzy, którzy mogą korzystać z bogatej oferty portalu czarteruj.com, proponującego czarter łódek na Mazurach, oraz…

…armatorzy, którzy mogą liczyć na stały dopływ klientów zakochanych w mazurskich jeziorach.  

Jedną z dobrze znanych mazurskich miejscowości jest Piękna Góra położona niedaleko słynnego Giżycka, nad Jeziorem Kisajno. Czarter jachtów w Pięknej Górze możliwy jest dzięki ofercie portalu czarteruj.com, współpracującego z lokalnymi portami. Jednym z nich jest Port Gospodarstwa Rybackiego Piękna Góra. Wspólnie oferują czarter jachtów na Jeziorze Tajty i Kisajno. W ofercie znajdują się jachty żaglowe, jachty motorowe oraz inne jednostki. Port Gospodarstwa Rybackiego Piękna Góra położony jest na Jeziorze Tajty w miejscu, gdzie łączy się ono z Jeziorem Kisajno. Port zapewnia kompleksowe usługi zarówno dla początkujących, jak i doświadczonych żeglarzy.

 

Bogata oferta czarterowa oraz świetne położenie portu sprawiają, że czarter jachtów w Porcie Gospodarstwa Rybackiego Piękna Góra co roku przyciąga w te strony wielu żeglarzy. Miejsce to, to jednak nie tylko czarter jachtów. Tajty i Kisajno to idealne miejsca dla miłośników innych sportów wodnych, jak kajakarstwo, windsurfing, narty wodne, czy pływactwo.

 

Żeglowanie na Jeziorze Tajty i Kisajno jest jeszcze ciekawsze dzięki temu, że położne są one na szlaku żeglownym Mazur. Szlak Wielkich Jezior Mazurskich ma długość 150 kilometrów, a na szlaku atrakcją dla żeglarzy są urokliwe zatoczki, odosobnione miejsca do kąpieli czy idealne miejsca do wędkowania.

Tereny te to nie tylko żeglowanie po jeziorach czy czarter jachtów. Piękna Góra i okolice charakteryzują się licznymi wzniesieniami, równinami poprzecinanymi rzekami i strumieniami, pięknymi rozległymi lasami, rezerwatami przyrody i interesującymi zabytkami architektury. Z tych atrakcji korzystać mogą miłośnicy długich spacerów, przejażdżek rowerowych, rajdów konnych, a także grzybiarze czy wędkarze.  

A gdy na Mazury zawita zima, wcale nie oznacza to końca sezonu na aktywny wypoczynek. Gdy jeziora pokryje gruba warstwa lodu, na tafli pojawiać zaczynają się bojery i rozpoczyna się sezon na żeglowanie po lodzie. Ale są i inne możliwości, jak wędkarstwo podlodowe, łyżwiarstwo czy nurkowanie pod lodem. Każdy znajdzie tu coś dla siebie o każdej porze roku.