Port Netta

Filtry zaawansowane

1 - 5001 PLN

Brak ofert spełniających podane kryteria

Najlepszy czarter Jachtów w Polsce – niewątpliwie jest to czarter jachtów na Mazurach! Mazury nie mają sobie równych, jeśli chodzi o ofertę czarterową. Każdy żeglarz, nawet najbardziej wymagający, znajdzie tu coś dla siebie. Wszelkiego rodzaju jachty żaglowe oraz jachty motorowe, motorówki, a nawet houseboaty. No i oczywiście Mazury to tysiąc wspaniałych jezior i mnóstwo szlaków…

…wodnych, na których można spędzić wspaniałe wakacje i na które można wracać co roku.  

Jedną z dobrze znanych mazurskich miejscowości jest Piękna Góra położona niedaleko słynnego Giżycka, nad Jeziorem Kisajno. Czarter jachtów w Pięknej Górze możliwy jest dzięki ofercie portalu czarteruj.com, współpracującego z lokalnymi portami. Jednym z nich jest Port Netta. Wspólnie oferują czarter jachtów na Jeziorze Kisajno. W ofercie znajdują się jachty żaglowe, jachty motorowe oraz inne jednostki. Port Netta jest bardzo bezpiecznym portem, ponieważ osłonięty jest od wiatru i fal. Obejmuje około 40 miejsc do cumowania, na kei dostępne są woda i prąd. Port oferuje zaplecze sanitarne, zaplecze gastronomiczne i bazę noclegową oraz wi-fi. Dostępne jest tu także miejsce na rozpalenie ogniska i organizowane są koncerty szantowe.

 

Bogata oferta czarterowa oraz świetne położenie portu sprawiają, że czarter jachtów w Porcie Netta co roku przyciąga w te strony wielu żeglarzy. Miejsce to, to jednak nie tylko czarter jachtów. Jezioro Kisajno to idealne miejsce dla miłośników innych sportów wodnych, jak kajakarstwo, windsurfing, narty wodne, czy pływactwo.

 

Żeglowanie na Jeziorze Kisajno jest jeszcze ciekawsze dzięki temu, że położne jest ono na szlaku żeglownym Mazur. Szlak Wielkich Jezior Mazurskich ma długość 150 kilometrów, a na szlaku atrakcją dla żeglarzy są urokliwe zatoczki, odosobnione miejsca do kąpieli czy idealne miejsca do wędkowania.

Tereny te to nie tylko żeglowanie po Jeziorze Kisajno czy czarter jachtów. Piękna Góra i okolice charakteryzują się licznymi wzniesieniami, równinami poprzecinanymi rzekami i strumieniami, pięknymi rozległymi lasami, rezerwatami przyrody i interesującymi zabytkami architektury. Z tych atrakcji korzystać mogą miłośnicy długich spacerów, przejażdżek rowerowych, rajdów konnych, a także grzybiarze czy wędkarze.  

A gdy na Mazury zawita zima, wcale nie oznacza to końca sezonu na aktywny wypoczynek. Gdy jeziora pokryje gruba warstwa lodu, na tafli pojawiać zaczynają się bojery i rozpoczyna się sezon na żeglowanie po lodzie. Ale są i inne możliwości, jak wędkarstwo podlodowe, łyżwiarstwo czy nurkowanie pod lodem. Każdy znajdzie tu coś dla siebie o każdej porze roku.