Rydzewo

Filtry zaawansowane

1 - 5001 PLN

Brak ofert spełniających podane kryteria

Czarter Jachtów w Polsce? To musi być czarter Jachtów na Mazurach! Mazury to niekwestionowany raj dla miłośników sportów wodnych w Polsce, a tym samym dla armatorów oferujących wynajem jachtów. Mazury w ten sposób idealnie łączą interesy obu stron. Żeglarze mogą korzystać z bogatej oferty portalu czarteruj.com, proponującego czarter łódek na Mazurach, a armatorzy mogą liczyć…

…na stały dopływ klientów zakochanych w mazurskich jeziorach.

 

Jedną z nieco mniej znanych, ale gorąco polecanych, mazurskich miejscowości jest Rydzewo, położone nad Jeziorem Bocznym (odnoga Jeziora Niegocin) na Szlaku Wielkich Jezior Mazurskich. Czarter jachtów w Rydzewie możliwy jest dzięki ofercie czarteruj.com oraz przystani jachtowej Pod Czarnym Łabędziem, która oferuje komfortowe jachty i łodzie do żeglowania po Jeziorze Bocznym i innych pobliskich jeziorach. Idealne położenie Rydzewa sprawia, że co roku odwiedzają je miłośnicy sportów wodnych, kochający żeglowanie po Mazurach. Miejsce to nadaje się zarówno dla tych, którzy w żeglarstwie stawiają pierwsze kroki, jak i dla doświadczonych żeglarzy, którzy szukają spokojnej przystani.  

Żeglowanie na Jeziorze Bocznym jest dodatkowo ciekawe w związku z jego położeniem na szlaku żeglownym Mazur, a jest to Szlak Wielkich Jezior Mazurskich, liczący aż 150 kilometrów długości. Na szlaku atrakcją dla żeglarzy są urokliwe zatoczki, odosobnione miejsca do kąpieli, czy idealne miejsca do wędkowania. Jeśli natomiast zatęsknią za cywilizacją, mogą skorzystać z bogatej oferty przystani i portów. Wreszcie będą mogli zejść tam na stały ląd, wziąć ciepły prysznic, czy udać się do tawerny, napić się rumu i pośpiewać popularne mazurskie szanty.

 

Mazury to jednak nie tylko żeglowanie po Jeziorze Bocznym czy czarter jachtów. Rydzewo i okolice charakteryzują liczne wzniesienia, równiny poprzecinane rzekami i strumieniami, piękne rozległe lasy, rezerwaty przyrody oraz interesujące zabytki architektury. Z tych atrakcji korzystać mogą miłośnicy długich spacerów, przejażdżek rowerowych, rajdów konnych, a także grzybiarze i wędkarze. Jednym słowem dla osób lubiących aktywny wypoczynek możliwości są tu nieskończone.  

A gdy na Mazury zawita zima, wcale nie oznacza to końca sezonu na aktywny wypoczynek. Gdy jeziora pokryje gruba warstwa lodu, na tafli pojawiać zaczynają się bojery i rozpoczyna się sezon na żeglowanie po lodzie. Ale są i inne możliwości, jak wędkarstwo podlodowe, łyżwiarstwo czy nurkowanie pod lodem. Każdy znajdzie tu coś dla siebie o każdej porze roku.