Mazuryn Yachting

Filtry zaawansowane

1 - 5001 PLN

Brak ofert spełniających podane kryteria

Czarter Jachtów w Polsce? Oczywistą odpowiedzią jest czarter jachtów na Mazurach! Mazury to najbogatsza oferta czarterowa w kraju. Każdego roku na Mazury przybywają setki, a nawet tysiące żeglarzy zakochanych w mazurskich jeziorach, które oferują nieskończone możliwości żeglugowe. Tutaj mogą wybierać spośród najróżniejszych jednostek, jak jachty żaglowe, jachty motorowe, motorówki, czy nawet houseboaty, które w ostatnich…

…czasach cieszą się ogromnym zainteresowaniem. Na pewno każdy znajdzie na Mazurach coś dla siebie.

 

Jedną z bardzo dobrze znanych i popularnych mazurskich miejscowości jest Ryn, położony nad jeziorami Ryńskim i Ołów na Szlaku Wielkich Jezior Mazurskich. Czarter jachtów w Rynie możliwy jest dzięki ofercie portalu czarteruj.com, współpracującego z lokalnymi portami. Jednym z nich jest Mazuryn Yachting. Wspólnie oferują czarter jachtów na Jeziorze Ryńskim. W ofercie znajdują się jachty żaglowe, jachty motorowe oraz inne jednostki. Mazuryn Yachting dysponuje 70 miejscami do cumowania. Żeglarze korzystać mogą również z węzła sanitarnego i innych udogodnień, jak prąd na kei, Wi-Fi, warsztat szkutniczy, Tawerna pod Byczkiem, sklepy spożywcze czy pole namiotowe. Możliwe jest również wodowanie i transport jachtów.

 

Bogata oferta czarterowa oraz świetne położenie portu sprawiają, że czarter jachtów w Mazuryn Yachting co roku przyciąga w te strony wielu żeglarzy. Miejsce to, to jednak nie tylko czarter jachtów. Jezioro Ryńskie to idealne miejsce na regaty żeglarskie, szkolenia żeglarskie czy kursy motorowodne.

 

Żeglowanie na Jeziorze Ryńskim jest jeszcze ciekawsze dzięki temu, że położne jest ono na szlaku żeglownym Mazur. Szlak Wielkich Jezior Mazurskich ma długość 150 kilometrów, a na szlaku atrakcją dla żeglarzy są urokliwe zatoczki, odosobnione miejsca do kąpieli czy idealne miejsca do wędkowania.  

Ryn to nie tylko żeglowanie po Jeziorze Ryńskim czy czarter jachtów. Ryn i okolice charakteryzują się licznymi wzniesieniami, równinami poprzecinanymi rzekami i strumieniami, pięknymi rozległymi lasami, rezerwatami przyrody i interesującymi zabytkami architektury. Z tych atrakcji korzystać mogą miłośnicy długich spacerów, przejażdżek rowerowych, rajdów konnych, a także grzybiarze czy wędkarze.  

A gdy na Mazury zawita zima, wcale nie oznacza to końca sezonu na aktywny wypoczynek. Gdy jeziora pokryje gruba warstwa lodu, na tafli pojawiać zaczynają się bojery i rozpoczyna się sezon na żeglowanie po lodzie. Ale są i inne możliwości, jak wędkarstwo podlodowe, łyżwiarstwo czy nurkowanie pod lodem. Każdy znajdzie tu coś dla siebie o każdej porze roku.