Sztynort

Filtry zaawansowane

1 - 5001 PLN

Brak ofert spełniających podane kryteria

Czarter Jachtów w Polsce? To musi być czarter Jachtów na Mazurach! Mazury to niekwestionowany raj dla miłośników sportów wodnych w Polsce, a tym samym dla armatorów oferujących wynajem jachtów. Mazury w ten sposób idealnie łączą interesy obu stron. Żeglarze mogą korzystać z bogatej oferty portalu czarteruj.com, proponującego czarter łódek na Mazurach, a armatorzy mogą liczyć…

…na stały dopływ klientów zakochanych w mazurskich jeziorach.

 

Jedną z bardzo dobrze znanych i popularnych mazurskich miejscowości jest Sztynort, położony nad Jeziorem Sztynorckim, na półwyspie między jeziorami Dargin, Kirsajty i Mamry. Infrastruktura żeglarska na Mazurach jest doskonale rozwinięta i nie ma sobie równych, a czarter jachtów w Sztynorcie możliwy jest dzięki ofercie czarteruj.com oraz przystaniom jachtowym, jak Przystań Żeglarska Skłodowo czy Port Sztynort. Oferują one szeroki wybór komfortowych jachtów. Ta bogata oferta oraz świetne położenie sprawiają, że jest to idealne miejsce zarówno dla tych, którzy w żeglarstwie stawiają pierwsze kroki, jak i dla doświadczonych żeglarzy, doskonalących swoje umiejętności.

 

Żeglowanie na Jeziorze Sztynorckim jest dodatkowo ciekawe w związku z jego położeniem na szlaku żeglownym Mazur, a jest to Szlak Wielkich Jezior Mazurskich, liczący aż 150 kilometrów długości. Na szlaku atrakcją dla żeglarzy są urokliwe zatoczki, odosobnione miejsca do kąpieli czy idealne miejsca do wędkowania. A gdy żeglowanie w Sztynorcie już się żeglarzom przeje, zawsze mogą zejść na stały ląd, wziąć ciepły prysznic czy udać się do tawerny i pośpiewać szanty, cieszące się ogromną popularnością wśród mazurskich żeglarzy.  

Sztynort to nie tylko żeglowanie po Jeziorze Sztynorckim, czy czarter jachtów. Sztynort i okolice charakteryzują liczne wzniesienia, równiny poprzecinane rzekami i strumieniami, piękne rozległe lasy, rezerwaty przyrody oraz interesujące zabytki architektury. Z tych atrakcji korzystać mogą miłośnicy długich spacerów, przejażdżek rowerowych, rajdów konnych, a także grzybiarze i wędkarze. Każdy znajdzie tu coś dla siebie. Jednym słowem dla osób lubiących aktywny wypoczynek możliwości są tu nieskończone.  

A gdy na Mazury zawita zima, wcale nie oznacza to końca sezonu na aktywny wypoczynek. Gdy jeziora pokryje gruba warstwa lodu, na tafli pojawiać zaczynają się bojery i rozpoczyna się sezon na żeglowanie po lodzie. Ale są i inne możliwości, jak wędkarstwo podlodowe, łyżwiarstwo czy nurkowanie pod lodem. Każdy znajdzie tu coś dla siebie o każdej porze roku.