Wrony

Filtry zaawansowane

1 - 5001 PLN

Brak ofert spełniających podane kryteria

Czarter Jachtów w Polsce? To musi być czarter Jachtów na Mazurach! Mazury to niekwestionowany raj dla miłośników sportów wodnych w Polsce, a tym samym dla armatorów oferujących wynajem jachtów. Mazury w ten sposób idealnie łączą interesy obu stron. Żeglarze mogą korzystać z bogatej oferty portalu czarteruj.com, proponującego czarter łódek na Mazurach, a armatorzy mogą liczyć…

…na stały dopływ klientów zakochanych w mazurskich jeziorach.

 

Nieco mniej znaną i rzadziej odwiedzaną, nie mniej jednak godną polecenia, miejscowością na Mazurach są Wrony, położone nad Jeziorem Tajty. Dzięki świetnie rozwiniętej infrastrukturze żeglarskiej mazurskie porty nie mają sobie równych, a czarter jachtów we Wronach możliwy jest dzięki ofercie czarteruj.com oraz prywatnej przystani jachtowej, która oferuje komfortowe jachty do żeglowania po Jeziorze Tajty, ale i dalej. Jezioro Tajty połączone jest bowiem kanałem z Jeziorem Niegocin, które należy do Szlaku Wielkich Jezior Mazurskich. Szlak Wielkich Jezior Mazurskich liczy aż 150 kilometrów długości, a atrakcją dla żeglarzy są jego urokliwe zatoczki, odosobnione miejsca do kąpieli czy idealne miejsca do wędkowania. Obszar szlaku i zróżnicowanie akwenów sprawia, że jest to idealne miejsce zarówno dla tych, którzy w żeglarstwie stawiają pierwsze kroki, jak i dla doświadczonych żeglarzy, doskonalących swoje umiejętności.

 

Gdy żeglowanie po Tajtach i innych okolicznych jeziorach już się żeglarzom znudzi, zawsze mogą zejść na stały ląd, wziąć ciepły prysznic czy udać się do jednej z wielu tawern i pośpiewać szanty, cieszące się ogromną popularnością wśród mazurskich żeglarzy.

 

Jednak Wrony to nie tylko żeglowanie po Jeziorze Tajty, czy czarter jachtów. Wrony i okolice charakteryzują się licznymi wzniesieniami, równinami poprzecinanymi rzekami i strumieniami, pięknymi rozległymi lasami, rezerwatami przyrody i interesującymi zabytkami architektury. Z tych atrakcji korzystać mogą miłośnicy długich spacerów, przejażdżek rowerowych, rajdów konnych, a także grzybiarze i wędkarze. Jednym słowem dla osób lubiących aktywny wypoczynek możliwości są tu nieskończone.  

A gdy na Mazury zawita zima, wcale nie oznacza to końca sezonu na aktywny wypoczynek. Gdy jeziora pokryje gruba warstwa lodu, na tafli pojawiać zaczynają się bojery i rozpoczyna się sezon na żeglowanie po lodzie. Ale są i inne możliwości, jak wędkarstwo podlodowe, łyżwiarstwo czy nurkowanie pod lodem. Każdy znajdzie tu coś dla siebie o każdej porze roku.