Przystań prywatna

Filtry zaawansowane

1 - 5001 PLN

Brak ofert spełniających podane kryteria

Wynajem jachtów w Polsce? Nigdzie indziej tylko na Mazurach! Mazury to prawdziwy raj dla miłośników żeglarstwa i innych sportów wodnych, a tym samym dla armatorów oferujących wynajem jachtów. Mazury w ten sposób idealnie łączą interesy obu stron. Żeglarze mogą korzystać z bogatej oferty portalu czarteruj.com, proponującego czarter łódek na Mazurach, a armatorzy mogą liczyć na…

…stały dopływ klientów zakochanych w mazurskich jeziorach.  

Nieco mniej znaną i rzadziej odwiedzaną, niemniej jednak godną polecenia, miejscowością na Mazurach, są Wrony, położone nad Jeziorem Tajty. Czarter jachtów we Wronach możliwy jest dzięki ofercie portalu czarteruj.com, współpracującego z lokalnym portem jachtowym, którego właścicielem jest Krzysztof Kraj. Wspólnie oferują czarter jachtów na Jeziorze Tajty. W ofercie znajdują się jachty żaglowe, jachty motorowe oraz inne jednostki. Port ten oferuje sanitariaty z prysznicami, parking strzeżony oraz monitoring. Na kei dostępny jest prąd. Korzystać można tu również z miejsca do grillowania i na ognisko.

 

Bogata oferta czarterowa oraz świetne położenie portu sprawiają, że czarter jachtów w porcie Krzysztofa Kraja co roku przyciąga w te strony wielu żeglarzy. Miejsce to, to jednak nie tylko czarter jachtów. Jezioro Tajty to idealne miejsce na regaty żeglarskie, szkolenia żeglarskie czy kursy motorowodne oraz inne sporty wodne, jak windsurfing, kajakarstwo czy narty wodne.

 

Żeglowanie na Jeziorze Tajty jest jeszcze ciekawsze dzięki temu, że położne jest ono na szlaku żeglownym Mazur. Szlak Wielkich Jezior Mazurskich ma długość 150 kilometrów, a na szlaku atrakcją dla żeglarzy są urokliwe zatoczki, odosobnione miejsca do kąpieli czy idealne miejsca do wędkowania.

Tereny te to nie tylko żeglowanie po Jeziorze Tajty czy czarter jachtów. Wrony i okolice charakteryzują się licznymi wzniesieniami, równinami poprzecinanymi rzekami i strumieniami, pięknymi rozległymi lasami, rezerwatami przyrody i interesującymi zabytkami architektury. Z tych atrakcji korzystać mogą miłośnicy długich spacerów, przejażdżek rowerowych, rajdów konnych, a także grzybiarze czy wędkarze.  

A gdy na Mazury zawita zima, wcale nie oznacza to końca sezonu na aktywny wypoczynek. Gdy jeziora pokryje gruba warstwa lodu, na tafli pojawiać zaczynają się bojery i rozpoczyna się sezon na żeglowanie po lodzie. Ale są i inne możliwości, jak wędkarstwo podlodowe, łyżwiarstwo czy nurkowanie pod lodem. Każdy znajdzie tu coś dla siebie o każdej porze roku.