Świnoujście

Filtry zaawansowane

1 - 5001 PLN

Brak ofert spełniających podane kryteria

Czarter jachtów w Polsce? To musi być czarter jachtów na Bałtyku.

Bałtyk to niekwestionowany raj dla miłośników sportów wodnych w Polsce, a tym samym dla armatorów oferujących czarter jachtów na Pomorzu Zachodnim. W ten sposób Pomorze Zachodnie idealnie łączy interesy obu stron. Żeglarze mogą korzystać z bogatej oferty portalu czarteruj.com, proponującego czarter łódek na Pomorzu,…

…a armatorzy mogą liczyć na stały dopływ klientów zakochanych w tym polskim akwenie.

 

Jedną z bardzo dobrze znanych i popularnych nadmorskich miejscowości jest Świnoujście, uzdrowisko położone w północno-zachodniej części kraju, w której znajduje się port morski i kąpielisko morskie. Miasto położone jest nad Świną i Morzem Bałtyckim, oraz na trzech wyspach Uznam, Wolin i Karsibór.

Infrastruktura żeglarska nad Morzem Bałtyckim nie ma sobie równych, a czarter jachtów w Świnoujściu możliwy jest dzięki portalowi czarteruj.com, oferującemu wynajem jachtów w Świnoujściu. Czarteruj.com współpracuje z miejscowymi portami, jakimi są Marina Karsibór czy Port OSiR Wyspiarz. Oferują szeroki wybór jachtów, jachtów motorowych czy motorówek. Jest to idealne miejsce zarówno dla tych, którzy w żeglarstwie stawiają pierwsze kroki, jak i dla bardziej doświadczonych żeglarzy, doskonalących swoje umiejętności.

Na Pomorzu Zachodnim niezwykle godny uwagi pod względem żeglarstwa i czarteru jachtów jest tak zwany Zachodniopomorski Szlak Żeglarski. Jest to sieć portów i przystani jachtowych zlokalizowanych w okolicach Zalewu Szczecińskiego, w Szczecinie oraz na wybrzeżu Bałtyku. Szlak leży na głównej drodze wodnej z Niemiec do Skandynawii i jest najpoważniejszym konkurentem szlaków mazurskich, licząc aż 380 kilometrów. Kolejny raj dla żeglarzy i firm, które stawiają na czarter jachtów na Pomorzu Zachodnim.

Gdy żeglarzom przeje się już żeglowanie po Pomorzu Zachodnim i czarter jachtów, Świnoujście i okolice mają jeszcze wiele do zaoferowania. Żeglarze mogą skorzystać z bardzo rozwiniętej oferty dla lubiących inne formy spędzania wolnego czasu. Liczne są tu atrakcje turystyczne, latarnie morskie, parki narodowe i rezerwaty przyrody, fortyfikacje i umocnienia oraz piękne polskie miasta. Z tych atrakcji korzystać mogą miłośnicy długich spacerów, przejażdżek rowerowych, rajdów konnych, a także grzybiarze, i oczywiście wędkarze.

Natomiast zimą zajęcie znajdą tutaj miłośnicy takich form aktywności, jak wędkarstwo podlodowe, łyżwiarstwo, żeglarstwo lodowe, czy nurkowanie pod lodem.