Port OSiR Wyspiarz

Filtry zaawansowane

1 - 5001 PLN

Brak ofert spełniających podane kryteria

Najpopularniejszym zbiornikiem wodnym na czarter jachtu w Polsce jest oczywiście Bałtyk. Czarter jachtów na Bałtyku i żeglowanie po Bałtyku cieszą się dużym zainteresowaniem żeglarzy polskich i zagranicznych. W ten sposób jest to również idealne miejsce dla armatorów, oferujących czarter jachtów na Pomorzu Zachodnim. Miejsce to idealnie łączy interesy obu stron. Żeglarze korzystają z bogatej oferty…

…portalu czarteruj.com, oferującego czarter łódek na Pomorzu, a armatorzy cieszą się stałym dopływem żeglarzy, którzy co roku ściągają nad Bałtyk.

 

Jedną z najpopularniejszych nadmorskich miejscowości jest oczywiście Świnoujście, które położone jest w północno-zachodniej części kraju, w której znajduje się port morski i kąpielisko morskie. Świnoujście położone jest nad rzeką Świną i Morzem Bałtyckim, oraz na trzech wyspach Uznam, Wolin i Karsibór.

Infrastruktura żeglarska nad Morzem Bałtyckim jest świetnie rozwinięta, a czarter jachtów w Świnoujściu możliwy jest dzięki portalowi czarteruj.com, oferującemu wynajem jachtów w Świnoujściu. Czarteruj.com współpracuje z miejscowymi portami, między innymi z przystanią jachtową Port OSiR Wyspiarz. Port OSiR Wyspiarz oferuje jachty żaglowe, jachty motorowe, houseboaty czy motorówki. Ponadto posiada bardzo bogatą baza noclegową, zaplecze sanitarne i ofertę gastronomiczną. Jest to idealne miejsce zarówno dla tych, którzy w żeglarstwie stawiają pierwsze kroki, jak i dla bardziej doświadczonych żeglarzy, doskonalących swoje umiejętności.

 

Na Pomorzu Zachodnim niezwykle godny uwagi pod względem żeglarstwa i czarteru jachtów jest tak zwany Zachodniopomorski Szlak Żeglarski. Jest to sieć portów i przystani jachtowych zlokalizowanych w okolicach Zalewu Szczecińskiego, w Szczecinie oraz na wybrzeżu Bałtyku. Szlak leży na głównej drodze wodnej z Niemiec do Skandynawii i jest najpoważniejszym konkurentem szlaków mazurskich, licząc aż 380 kilometrów. Kolejny raj dla żeglarzy i firm, które stawiają na czarter jachtów na Pomorzu Zachodnim.

Gdy żeglarzom przeje się już żeglowanie po Pomorzu Zachodnim i czarter jachtów, Świnoujście i okolice mają jeszcze wiele do zaoferowania. Żeglarze mogą skorzystać z bardzo rozwiniętej oferty dla lubiących inne formy spędzania wolnego czasu. Liczne są tu atrakcje turystyczne, latarnie morskie, parki narodowe i rezerwaty przyrody, fortyfikacje i umocnienia oraz piękne polskie miasta. Z tych atrakcji korzystać mogą miłośnicy długich spacerów, przejażdżek rowerowych, rajdów konnych, a także grzybiarze, i oczywiście wędkarze.

Natomiast zimą zajęcie znajdą tutaj miłośnicy takich form aktywności, jak wędkarstwo podlodowe, łyżwiarstwo, żeglarstwo lodowe, czy nurkowanie pod lodem.