U Sołtysa

Filtry zaawansowane

1 - 5001 PLN

Brak ofert spełniających podane kryteria

Zalew Sulejowski jest dość popularnym i lubianym akwenem żeglugowym wśród żeglarzy śródlądowych w Polsce. Jest on również ciekawą alternatywą dla tych, którzy wiele razy wcześniej decydowali się na czarter jachtów na Mazurach czy wynajem łodzi na Bałtyku. Czarter jachtów na Zalewie Sulejowskim jest świetnym pomysłem, a żeglowanie będzie tu znacznie spokojniejsze i mniej tłocznie. Oferta…

…czarterowa jest bardzo bogata, o co dba portal czarteruj.com, oferując czarter jachtów na Zalewie Sulejowskim na wysokim poziomie.

 

Jedną z dobrze znanych miejscowości nad Zalewem Sulejowskim jest wieś Tresta. Czarteruj.com współpracuje tam z portem U Sołtysa, oferując czarter jachtów w Treście . Port U Sołtysa oferuje jachty żaglowe, jachty motorowe i inny sprzęt wodny. Znajduje się tu również pole namiotowe, zaplecze sanitarne, bar. Żeglarze, którzy odwiedzają Trestę, zarówno ci bardziej, jak i ci mniej doświadczeni, będą mogli cieszyć się dużymi możliwościami żeglowania po Zalewie Sulejowskim.

 

Zalew Sulejowski idealnie nadaje się dla miłośników aktywnego wypoczynku i sportów wodnych. Kajakarstwo, windsurfing i żeglowanie po Zalewie Sulejowskim to tylko te najpopularniejsze z uprawianych tu sportów wodnych. Długość jeziora wynosi 16 kilometrów, jego szerokość 2 kilometry, a linia brzegowa zbiornika liczy 58 kilometrów. Dzięki tym parametrom zalew oferuje świetne zaplecze jachtowe, portowe i całą infrastrukturę żeglugową. Usługi swe oferują liczne porty jachtowe i stanice wodne. Bardzo bogata jest dzięki temu oferta czarteru jachtów. Czarter łodzi na Zalewie Sulejowskim umożliwia spędzenie na tym akwenie wymarzonych wakacji pod żaglami. Zarówno doświadczeni żeglarze, szlifujący swoje umiejętności, znajdą tutaj coś dla siebie, jak i wodniacy stawiający w tym sporcie pierwsze kroki. Na jeziorze można bowiem przejść kursy żeglarskie i uzyskać patent żeglarski.

Poza czysto rekreacyjnym żeglowaniem, ciekawą opcją są regaty na Zalewie Sulejowskim. Tutaj można sprawdzić swoje umiejętności i zmierzyć się z innymi żeglarzami.

Rejony te zapewniają rozrywkę nie tylko żeglarzom i miłośnikom sportów wodnych. Znajdują się na terenie Sulejowskiego Parku Krajobrazowego i dzielą się na trzy strefy ochronne. Sulejowski Park Krajobrazowy jest wymarzonym miejscem dla amatorów pieszych wędrówek, grzybiarzy, czy nawet koniarzy, którzy mogą skorzystać z bogatej oferty rajdów konnych. Natomiast turyści miejscy, którzy za łonem natury nie przepadają, zawsze odwiedzić mogą Łódź czy Piotrków Trybunalski.